fbpx
Máte otázky? Zavolajte našej personalistke. Rada vám so všetkým poradí!

Firemná kultúra

Proveon nieje len práca

Milujeme prácu s nadšenými ľuďmi, ktorí chcú skúšať nové veci, nemajú strach z nových výziev a majú pozitívny vzťah k práci.
Podporujeme každého, kto sa chce zlepšovať. Uvedomujeme si, že úspech jednotlivca je úspechom celej našej firmy. Preto dávame priestor pre osobný a kariérny rast.
Sme mladý kolektív a radi sa spolu bavíme aj v neformálnom prostredí. Organizujeme súťaže, letné a vianočné párty, chodíme spoločne do kina alebo na pivo. Pridáte sa?

Prečo pracovať u nás?

Podporujeme každého, kto sa chce zlepšovať. Uvedomujeme si, že úspech jednotlivca je úspechom celej našej firmy. Preto dávame priestor pre osobný a kariérny rast.
Férova výplata a bonusy
Záleží len na vás, koľko si mesačne zarobíte. Máme prehľadný systém odmien a veríme na rovné šance.
Super kolektív
Vo voľnom čase sa stretávame nielen ako kolegovia, ale aj priatelia. U nás máte istotu, že pracujete s ľuďmi, ktorí vás podržia.
Flexibilná pracovná doba
Dohodnete si smeny podľa potreby tak, aby ste stíhali školu, mali čas na rodinu alebo viac voľna.

Mýty o práci v call centre

Láka vás flexibilná pracovná doba s nadpriemernou mzdou, ale desí vás predstava „vnucovania nevýhodných produktov“ klientom? Prečítajte si, ako to u nás naozaj chodí.
01. Call centrum = otravovanie ľudí
Operátori môžu pracovať buď na aktívnych, alebo pasívnych linkách. V prípade aktívnych liniek zamestnanec volaným niečo ponúka, prípadne prevádza prieskumy verejného mienenia. Zatiaľ čo na pasívne linky volajú ľudia sami, aby sa s niekým poradili. Táto linka zahrňuje komplexnú starostlivosť o klientov a pomoc pri riešení ich problémov alebo otázok. Práca v call centre teda nieje len o ponúkaní produktov, ale aj o pomoci ľuďom.
02. Telemarketing je stereotypná práca
Ponuka produktov sa mení len čas od času, zato samotný telemarketing je zakaždým iný. Komunikujete totiž s ľuďmi a tí nebývajú rovnakí. Každý hovor bude prebiehať trochu odlišne, preto sa táto práca medzi nudné a stereotypné rozhodne neradí.
03. Ponúkané produkty sú nevýhodné pre zákazníkov
Pre každého je výhodné niečo iné, preto je potrebné nájsť takého zákazníka, ktorý vašu ponuku ocení. V Proveone ponúkame renomované produkty. Nemusíte sa teda báť vnucovania nevýhodných služieb.
04. Tlak nadriadených kvôli výsledkom
Nadriadení robia všetko preto, aby sa operátorom darilo. Svojich zamestnancov motivujú, snažia sa navodiť príjemné pracovné prostredie a organizujú teambuildingy pre utuženie kolektívu. Výsledky sú samozrejme dôležité, ale pokiaľ sa operátori snažia a postupujú podľa naučených procesov, žiaden nátlak od vedenia by pociťovať nemali.
3
Pobočky
17
Let na trhu
170 +
Zamestnancov

Nájdite prácu podľa vašich predstáv.

Brigáda. Flexibilný úväzok. HPP.