fbpx
Máte otázky? Zavolajte našej personalistke. Rada vám so všetkým poradí!

Voľné pozície

Hľadáte prácu na HPP? Alebo skôr brigádu, ktorú zvládnete pri štúdiu? Práca v Proveone je veľmi flexibilná. Smeny si dohodnete podľa potreby tak, aby ste mali čas na školu, rodinu alebo vaše koníčky. Ponúkame všetky typy úväzkov.

Ako to u nás vyzerá

Košické kancelárie majú príjemnú atmosféru, moderný interiér a takisto skvelú dostupnosť, nájdete ich na ulici štůrova 7 v Košiacich.

Pozrite sa, čo o nás hovoria naši zamestnanci.

Práca operátorov je náročná, preto sa pre našich zamestnancov snažíme vytvoriť to najlepšie prostredie. Keď potrebujú, vždy sa majú na koho obrátiť. Ako sa im u nás páči?

Brigáda v Proveone ma prekvapila. Žiadnu prax nepožadovali, tak som nevedel, čo čakať.Na  nováčkovskom školení som sa ale všetko naučil. Môj supervízor mi stále pomáha a radí, takže na linke som už ako doma. Získal som prehľad o mnohých produktoch, ktoré poisťovne ponúkajú a som rád, že výhody týchto produktov môžem predávať ďalej svojím klientom.

Petr Sedláček
Petr Sedláček

Za mě nejlepší brigáda. Skvělý kolektiv, přátelský a přitom profesionální přístup, díky kamarádům mi to tu ani jako práce nepřijde, pokaždé se sem těším. Jako student bych v Česku lépe placenou brigádu v pěkném prostředí hledala dost těžko. 10/10 a všem kamarádům bych Proveon určitě doporučila!

Natali Svobodová

Zatím nejlepší práce, kterou jsem měla. Dobré platové ohodnocení, super benefity a hlavně moc milí asistenti a supervizor. Všichni jsou tady přátelští a vstřícní, celkově je tu příjemná atmosféra. Super pro všechny, kteří se chtějí zlepšit v komunikaci. Pokud o práci v Proveonu přemýšlíte, určitě to aspoň zkuste, nemáte co ztratit a určitě tu budete spokojení!

Michaela Svobodová